Alqı-satqı
3 otaqlı yeni tikililər
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 106 m²,
Həzi Aslanov m.
1/12
Bütün şəkillər
+4 şəkil
219 000 AZN
2 070 AZN/m²
3 otaqlı
Yeni tikili
106 m²
Sahə
16 / 18
mərtəbə
Çıxarış
İpoteka
Təmir
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 106 m²,
Həzi Aslanov m.
📍 Ünvan: Xətai rayonu, Əhmədli qəsəbəsi,Fəridə şadlıq sarayının yanı 🏢 Bina:Yeni tikili 📐 Sahə: 106 m² 🛏 Otaq sayı: qanuni 3 otaq 🏬 Mərtəbə: 18 mərtəbəli binanın 16-ci mərtəbəsi 🔑 Sənəd: Kupça 🛠 Təmir: Yeni Təmir, qaz,su,işıq daimidir
Agentlik
Hər gün: 09:00 – 21:00
Bakı, Xətai r., Məhəmməd Hadi küç.
Bütün 142 təklifə baxmaq
№ 6108487
•
Baxış sayı: 21
•
Yeniləndi: 07.05.2026, 13:04
219 000 AZN
2 070 AZN/m²
3 otaqlı
Yeni tikili
106 m²
Sahə
16 / 18
Agentlik
Hər gün: 09:00 – 21:00
Bakı, Xətai r., Məhəmməd Hadi küç.
Bütün 142 təklifə baxmaq