Alqı-satqı
4 otaqlı yeni tikililər
Satılır 4 otaqlı yeni tikili 131 m²
1/18
Bütün şəkillər
+10 şəkil
160 000 AZN
1 220 AZN/m²
4 otaqlı
Yeni tikili
131 m²
Sahə
5 / 6
mərtəbə
Təmir
Satılır 4 otaqlı yeni tikili 131 m²
Sənəd.Műqavilədi Mənzil dubleksdir
Xırdalan, AAAF park yaşayış kompleksi
Xırdalan, AAAF park yaşayış kompleksi
Xəritədə bax
Xırdalan
Zamiq
Mülkiyyətçi
№ 6099115
•
Baxış sayı: 147
•
Yeniləndi: 10.05.2026, 21:32
160 000 AZN
1 220 AZN/m²
4 otaqlı
Yeni tikili
131 m²
Sahə
5 / 6
mərtəbə
Təmir
Zamiq
Mülkiyyətçi