Alqı-satqı
3 otaqlı yeni tikililər
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 105 m²
1/7
Bütün şəkillər
143 000 AZN
1 360 AZN/m²
3 otaqlı
Yeni tikili
105 m²
Sahə
7 / 11
mərtəbə
Çıxarış
İpoteka
Təmir
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 105 m²
Çıxarışlı (kupçalı) İpotekaya da yararlı, TAC MTK Qanuni 3 otaq şəxsi təmir. İstənilən vaxt baxmaq olar açar var. Əlavə məlumat üçün buyurub zəng edə bilərsiz xidmət haqqı 1 %
Agentlik
Hər gün: 10:00 - 20:00
Bakı, Xırdalan ş., Həsən Əliyev küç. 21
Bütün 55 təklifə baxmaq
№ 6090467
•
Baxış sayı: 170
•
Yeniləndi: 06.05.2026, 18:02
143 000 AZN
1 360 AZN/m²
3 otaqlı
Yeni tikili
105 m²
Sahə
7 / 11
Agentlik
Hər gün: 10:00 - 20:00
Bakı, Xırdalan ş., Həsən Əliyev küç. 21
Bütün 55 təklifə baxmaq