Alqı-satqı
2 otaqlı yeni tikililər
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 106 m²,
8 Noyabr m.
1/9
Bütün şəkillər
+1 şəkil
305 000 AZN
2 880 AZN/m²
2 otaqlı
Yeni tikili
106 m²
Sahə
22 / 27
mərtəbə
Satılır 2 otaqlı yeni tikili 106 m²,
8 Noyabr m.
Menzil Qrand həyat yaşayış kompleksi. Lifti -1-2- düşür Recepşin olan binada Podmayak
Bakı, Tbilisi prospekti
Bakı, Tbilisi prospekti
Xəritədə bax
Yasamal r.
8 Noyabr m.
Yasamal q.
Grand Hayat Residence
M.Mehmandar
Vasitəçi (agent)
Öz Əmlak 2
Agentlik
Hər gün: 09:00 - 20:00
Bakı, Yasamal r., Abbas Mirzə Şərifzadə küç. 134
Bütün 24 təklifə baxmaq
№ 6053830
•
Baxış sayı: 156
•
Yeniləndi: 17.04.2026, 18:32
305 000 AZN
2 880 AZN/m²
2 otaqlı
Yeni tikili
106 m²
Sahə
22 / 27
mərtəbə
M.Mehmandar
Vasitəçi (agent)
Öz Əmlak 2
Agentlik
Hər gün: 09:00 - 20:00
Bakı, Yasamal r., Abbas Mirzə Şərifzadə küç. 134
Bütün 24 təklifə baxmaq