Alqı-satqı
3 otaqlı yeni tikililər
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 72 m²,
Elmlər Akademiyası m.
1/21
Bütün şəkillər
+13 şəkil
320 000 AZN
4 440 AZN/m²
3 otaqlı
Yeni tikili
72 m²
Sahə
2 / 14
mərtəbə
Çıxarış
Təmir
Satılır 3 otaqlı yeni tikili 72 m²,
Elmlər Akademiyası m.
İncəsənət universiteti ilə üzbəüz şlaqbaunlu həyəti olan yeni tikili binada 3 otaqlı mənzil satılır.Mənzilə məxsus parkinq sahəsi var.Mənzil tam təmirlidir 2 s/q,çamaşırxanası və s.vardır.Real müşdərilərlə qiymətdə razılaşmaq olar.
Bakı, Inşaatçılar pr. 123
Bakı, Inşaatçılar pr. 123
Agentlik
Hər gün: 10:00-19:00
Bakı, Yasamal r., İsmayıl bəy Qutqaşınlı küç. 9/3
Bütün 504 təklifə baxmaq
№ 6005885
•
Baxış sayı: 301
•
Yeniləndi: 10.05.2026, 14:41
320 000 AZN
4 440 AZN/m²
3 otaqlı
Yeni tikili
72 m²
Sahə
2 / 14
mərtəbə
Çıxarış
Təmir
İlqar
Vasitəçi (agent)
VİP House Elmlər
Agentlik
Hər gün: 10:00-19:00
Bakı, Yasamal r., İsmayıl bəy Qutqaşınlı küç. 9/3
Bütün 504 təklifə baxmaq