Alqı-satqı
3 otaqlı köhnə tikililər
Satılır 3 otaqlı köhnə tikili 70 m²,
Gənclik m.
1/6
Bütün şəkillər
240 000 AZN
3 430 AZN/m²
3 otaqlı
Köhnə tikili
70 m²
Sahə
2 / 9
mərtəbə
Çıxarış
İpoteka
Təmir
Satılır 3 otaqlı köhnə tikili 70 m²,
Gənclik m.
Gənclik metrosu yaxınlıgı Baki Saglamlıq mərkəzinin yanı qanuni 3-otaqlı mənzil satılır.Mənzil orta təmirlidir.Real müşdəri ilə razılaşma olacaq.Əlavə suallar və baxış üçün zəng vura bilərsiz.Şirkət haqqı 1%
Agentlik
Hər gün: 10:00 – 20:00
Bakı, Nizami r., Qara Qarayev pr. 77
Bütün 774 təklifə baxmaq
№ 6005059
•
Baxış sayı: 173
•
Yeniləndi: 07.05.2026, 18:50
240 000 AZN
3 430 AZN/m²
3 otaqlı
Köhnə tikili
70 m²
Sahə
2 / 9
Agentlik
Hər gün: 10:00 – 20:00
Bakı, Nizami r., Qara Qarayev pr. 77
Bütün 774 təklifə baxmaq